2 kasım ehliyet sınavı

2 KASIM MEB EHLİYET SINAVI GİRİŞ

En yakın ehliyet sınavı 2 Kasım'da düzenlenecek. Sürücü adaylarları ehliyet sınav giriş yerlerini merak ediyor. Peki, ehliyet sınavıyla ilgili bilgiler, giriş yerleri ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan Motorlu taşıt sürücü aday sınavı 2 Kasım’da gerçekleştirilecek.

SINAV SONUÇLARI ÇOK KISA SÜREDE AÇIKLANACAK

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan alınan bilgilere göre, sınava girerek ehliyet almak isteyen sürücü adaylarının sınav giriş bilgilerinin düzenlenme çalışmaları hala devam ediyor.

Aday sınav giriş bilgilerinin bir iki gün içinde açıklanması bekleniyor.

MEB EHLİYET SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI

MEB Ehliyet sınavı son olarak 24 Ağustos'ta yapılmıştı. Ağustos ayında düzenlenen sınavın sonuçları Eylül ayında açıklandı. Yeni ehliyet sınavı 2 Kasım'da... Bir diğeri ise 14 Aralık 2013'te düzenlenecek.

2 KASIM 2013 MEB EHLİYET SINAV YERİ SORGULAMA


2 KASIM 2013 MEB EHLİYET SINAV YERİ SORGULAMA Ehliyet Sınav tarihleri 2013, Ehliyet Sınav Başvuruları...
Trafikte güvenli bir şekilde araç kullanabilmenin şartı ehliyet sahibi olmak. Tabiki ehliyet sahibi olabilmenin ilk şartı da ehliyet sınavına girip başarılı olmak. Ehliyet almayla ilgili birçok bilgiye yer verdiğimiz yazı dizimizin bu yazıdaki konusu sınav tarihleri. Sizlere 2013 Ehliyet Sınavı Tarihleri hakkında bilgiler vereceğiz. Sürücü adaylarının en çok merak ettiği konulardan biri şüphesiz bu konu.

EHLİYET SINAV YERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!!

İçeriği paylaş